Czy ktoś pamięta jeszcze czasy, gdy prawdziwemu mężczyźnie wystarczały woda i mydło? Obecnie w arsenale dżentelmena znajdują się także wyspecjalizowane kosmetyki o wydajności zawstydzającej wyścigowe bolidy. Takim kosmetykiem jest także pasta BlanX® White Shock 50 ml + BlanX® LED, która zdobyła wyróżnienie w prestiżowym konkursie „Men’s Health Produkt Roku 2015”.

Panuje przekonanie, że tylko kobiety lubią się stroić. Wszyscy wiemy, że to nieprawda. Mężczyznom także zależy na jak najlepszej prezencji. Stąd w konkursie „Men’s Health Produkt Roku 2015” kategoria „Wielkie wyjście”. Właśnie w niej startowała nasza innowacyjna pasta, zdobywając zasłużone wyróżnienie. Nagrodę doceniamy tym bardziej, że w jury zasiadali lekarze, członkowie redakcji, a także Krzysztof Łoszewski – stylista i autor książek „Dress Code – tajemnice męskiej elegancji” i „Smart Casual – męski styl”.

BlanX® White Shock to interaktywny kosmetyk, który nagradza za każdy uśmiech. Wszystko dzięki opatentowanym cząsteczkom ActiluX®, których działanie jest intensyfikowane przez światło. Efekt wybielenia jest widoczny już po kilku zastosowaniach.

Cieszy nas, że coraz więcej mężczyzn zdaje sobie sprawę, że szokująco białe zęby są najlepszym sprzymierzeńcem zarówno w uwodzeniu, jak i udanych negocjacjach biznesowych. BlanX White Shock zaskoczy wszystkich panów, którzy cenią wyśrubowane przyspieszenie.

BlanX to wybielanie na najwyższym biegu!Postęp to nasze drugie imię, dlatego z radością powitaliśmy fakt, że prestiżowe targi Krakdent zmieniają lokalizację. W tym roku odbędą się w nowoczesnym Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. Światowy charakter kompleksu znakomicie pasuje do naszych marek BlanX, BlanX White Shock, Biorepair, L’Angelica i Stomygen. Każda z nich należy do liderów swojego segmentu. Z przyjemność zaprezentujemy nasze produkty, doradzimy w wyborze preparatów i odpowiemy nawet na nietypowe pytania.

Niezależnie od aury przedostatni weekend marca w Krakowie będzie niezwykle pogodny. W dwóch ogromnych halach spotkają się osoby, które dbają, by Polacy częściej się uśmiechali. Cieszymy się, że będziemy mieli możliwość stać się częścią tego wydarzenia.


W dniach 19-21.03.2015 serdecznie zapraszamy do:
Hali Dunaj, na stoisko D44

Dowiedz się, co polecają eksperci "InStyle"!
BlanX® i Biorepair® laureatami InStyle Best Beauty Buys 2014

BlanX® White Shock 75 ml oraz Biorepair® Plus Parodontgel to produkty, które mają zaskakująco wiele wspólnego. Po pierwsze, obydwa korzystają z najnowszych zdobyczy medycyny. Po drugie, zostały właśnie nagrodzone prestiżowym wyróżnieniem InStyle Best Beauty Buys 2014, które przyznawane jest tylko i wyłącznie najlepszym kosmetykom zachęcającym do upiększania codzienności.

„InStyle” to miesięcznik wydawany w kilkunastu krajach na całym świecie. W macierzystych Stanach Zjednoczonych jest zdecydowanym liderem pod względem sprzedaży w swojej kategorii. Opiniotwórczy magazyn od lat jest traktowany przez czytelniczki jako wyrocznia w kwestiach mody czy kosmetyków. Także polska edycja „InStyle” z roku na roku staje się coraz popularniejsza i może pochwalić się stale rosnącym nakładem, obecnie na poziomie kilkudziesięciu tysięcy egzemplarzy.

Przyznawane przez „InStyle” nagrody InStyle Best Beauty Buys to swoisty wyznacznik jakości – otrzymują je tylko innowacyjne kosmetyki zachwycające wykonaniem, designem i skutecznością. Wyróżnienia są tym cenniejsze, że w jury zasiadają nie tylko doświadczone redaktorki magazynu, ale także niezależni eksperci.

BlanX® White Shock 75 ml to jedyna na rynku pasta do zębów z aktywnym czynnikiem wybielającym ActiluX®. ActiluX® jest opatentowanym hydroksyapatytem naładowanym nieorganicznymi, fotokatalicznymi tlenkami metali, który reaguje na światło. W efekcie każdy uśmiech intensyfikuje wybielające działanie pasty. Z kolei Biorepair® Plus Parodontgel rewelacyjnie chroni dziąsła, a dzięki obecności kwasu hialuronowego i spiruliny dodatkowo je nawilża i odżywia. W składzie pasty znajdują się także cząsteczki microRepair, wzmacniające i odbudowujące szkliwo.

Zdobycie kolejnych nagród InStyle Best Beauty Buys sprawiło nam wiele radości, ale trudno mówić o zaskoczeniu. Wyróżnienia można bowiem uznać za potwierdzenie statusu naszych kosmetyków jako bardzo cenionych zarówno przez pacjentów, jak i stomatologów. Żywimy wielką nadzieję, że te nagrody sprawią, iż jeszcze więcej osób zachwyci się wyjątkowymi formułami BlanX® White Shock oraz Biorepair® Plus Parodontgel.

 

 

BlanX® w trasie - odwiedzimy Toruń, Wrocław i Kraków

BlanX® i Kopernik, czyli spotkajmy się na Konferencji Expodent 2014
w Toruniu (17-18 października)

W dniach 17-18 października będzie można nas spotkać na toruńskich targach stomatologicznych Expodent. To wydarzenie jest prawdziwym powodem do dumy dla grodu Kopernika. W tym roku konferencja obchodzi 20-lecie. Jubileusz zszedł się z czasie z remontem Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie odbywa się Expodent. Odnowiona aula efektownie podkreśli rangę tych coraz popularniejszych targów. W takich okolicznościach z przyjemnością zaprezentujemy produkty marek BlanX®, BlanX® White Shock, Biorepair®, L’Angelica oraz Stomygen. Chętnie opowiemy również o tegorocznych nowościach, które już zdążyły wzbudzić duży entuzjazm wśród naszych stałych klientów. Do zobaczenia!

 

BlanX® i Plac Solny, czyli BlanX® w trasie – tym razem spotykamy się we Wrocławiu
na targach DentaMed 2014 (7-8 listopada)

Wrocławskie Targi DentaMed to trzecia największa impreza stomatologiczna w Polsce. Nie mogło nas tam zabraknąć w zeszłym roku i nie zabraknie w obecnym. W dniach 7-8 listopada uśmiechnięty zespół BlanX® będzie czekał klientów przy stoisku nr 7. Nie mamy wątpliwości, że chociaż na targach będzie aż 88 wystawców, to właśnie nasze stanowisko będzie należało do najbardziej obleganych. Żadna zainteresowana osoba nie odejdzie, dopóki nie uzyska merytorycznej odpowiedzi i dopasowanego do swoich potrzeb produktu marki BlanX®, BlanX® White Shock, Biorepair® czy L’Angelica. Mamy też nadzieję przekonać jeszcze więcej stomatologów, że najlepszym sposobem na zwiększenie atrakcyjności gabinetu jest zaoferowanie pacjentom zabiegów z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, takich jak te marki Stomygen.

Zapraszamy do stoiska nr 7

 

BlanX® i Sukiennice, czyli BlanX® w stolicy Małopolski - tym razem spotkamy się w Krakowie
na Kongresie LNE

Jesienią odwiedzamy przede wszystkim targi i konferencje stomatologiczne, ale takiego wydarzenia jak 30. Kongres LNE nie moglibyśmy ominąć. Organizowane w Krakowie pod patronatem polskiej edycji magazynu Les Nouvelles Esthétiques Międzynarodowe Kongresy LNE & spa to imprezy o charakterze międzynarodowym. Podczas ich trwania odbywają się zarówno wykłady i targi, jak i Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu i Stylizacji. To jedyny kongres kosmetyczny, na którym się wystawiamy. To naturalne, że BlanX i Biorepair kojarzą się z medycyną estetyczną i poprawiającymi estetykę kosmetykami. Nasze pasty dbają nie tylko o zdrowie zębów, ale również o zniewalający uśmiech, bez którego piękna twarz nie może się obyć. Zainteresowanych remineralizującym działaniem naszych past oraz wypełniaczami Stomygen, które umożliwiają biorewolumetryzację skóry, zapraszamy do odwiedzenia Krakowa w dniach 15-16 listopada.

 

 

CEDE 2014 w obiektywie

W tym roku na Środkowoeuropejską Wystawę Produktów Stomatologicznych przybyło aż 13 769 osób. Ogromna część uczestników w pierwszej kolejności ochoczym krokiem skierowała się w stronę imponującego stoiska BlanX/Biorepair. To było najprzyjemniejsze oblężenie, jakie można sobie wyobrazić. Otoczeni przez tłum rozentuzjazmowanych stomatologów, asystentek stomatologicznych i ludzi, dla których biały uśmiech stanowi pierwszoplanową wartość, poczuliśmy pokrewieństwo dusz z Usainem Boltem – zaczęliśmy bić kolejne rekordy! Targi CEDE 2014 był dla marki BlanX niczym wieniec laurowy dla zwycięzcy antycznej olimpiady, gdyż czekał nas splendor i słodki smak sukcesu. Marka BlanX odniosła kolejny spektakularny sukces, potwierdzając pozycję niezaprzeczalnego lidera, ustanawiając kolejne rekordy sprzedaży, ilości rozdystrybuowanych materiałów reklamowych i prezentując jedno z najbardziej okazałych i rozgrzewających pozytywną energią stoisk na całych targach.

Znaleźć stoisko BlanX/Biorepair w pawilonie 7A było niezwykle łatwo, gdyż wystarczyło wypatrywać imponujących grafik i rozentuzjazmowanego tłumu żądnego najlepszych preparatów do pielęgnacji uśmiechu. Mury Jerycha już dawno uległyby pod takim oblężeniem, lecz my z niesłabnącą gracją i uśmiechem z największą przyjemnością obsługiwaliśmy wszystkich naszych klientów.

Reakcja uczestników CEDE 2014 to dobitne potwierdzenie naszego statusu niekwestionowanego lidera na rynku aptecznym w kategorii oral care. Chociaż żeby kupić produkty BlanX, BlanX White Shock i Biorepair nieraz trzeba było stać w kolejce, chętnych wciąż przybywało. Każda z marek miała swoje pięć minut, a nowości zostały przyjęte z ogromnym entuzjazmem. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć dokumentujących poznańskie święto uśmiechu.


Tak oblegane było stoisko lidera na rynku aptecznym w kategorii oral care.
 

Nasze stoisko imponowało rozmiarami i stylowym designem w klasycznych barwach. 
 

Cenimy naszych klientów za dociekliwość – żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi.
 

Targi to idealna okazja, by osobiście poznać fanów naszych past. Cała przyjemność po naszej stronie.
 

Wśród nowości największą popularnością cieszył się płyn do higieny jamy ustnej Biorepair
w praktycznych saszetkach.

 

Tylko przy naszym stoisku nieustannie były tłumy.
 

Stoiska BlanX nie dało się nie zauważyć. Kilkumetrowa ściana przyciągała spojrzenia z daleka.
 

Z każdej strony nasze stoisko prezentowało się imponująco.
 

Każdy chciał kupić pasty BlanX i Biorepair.
 

CEDE 2014 już za nami.
Teraz myślami jesteśmy przy przyszłorocznej edycji – do zobaczenia!

 

Filozofia uśmiechu BlanX na

Poznańskie targi CEDE dla branży stomatologicznej są niczym gala oscarowa dla filmowców. Nie ma wprawdzie czerwonego dywanu, ale emocje i radość z otrzymanych nagród – równie wielkie. Cały rok czekamy na te trzy dni, gdy możemy spotkać się z wybitnymi przedstawicielami branży stomatologicznej – lekarzami, higienistkami oraz wszystkimi wielbicielami zdrowego uśmiechu.

W dniach 11-13.09.2014 serdecznie zapraszamy do:

pawilonu nr 7, na stoisko 4f.1

gdzie znajdą Państwo najbardziej uśmiechnięte stanowisko na całych targach. Będziemy prezentować pełną ofertę produktów do higieny jamy ustnej marek: BlanX®, BlanX White Shock®, Biorepair® oraz L’Angelica®. Zwolenników koncepcji zintegrowanej stomatologii estetycznej z pewnością zainteresują wypełniacze marki Stomygen®.


Obecność na CEDE 2014 sprawia nam podwójną radość. Nie tylko będziemy mogli szerzyć ideę dzielenia się uśmiechem, ale także świętować – niedawno wkroczyliśmy już w 15-sty rok działalności, a marka BlanX® uzyskała tytuł Lidera Dekady Konkursu Laur Konsumenta oraz triumfowała w prestiżowym konkursie JOY Trendy 2014.

Od zawsze w aktywny sposób dbamy o zdrowe i piękne zęby Polaków, wprowadzając na rynek innowacyjne i bardzo skuteczne produkty, które regularnie zdobywają prestiżowe nagrody, a przede wszystkim – uznanie klientów. BlanX, luksusowe pasty rekomendowane do codziennego użytku, są polecane przez setki doświadczonych stomatologów w całym kraju. Produkty BlanX® zainteresują osoby, które szukają luksusowych past wybielająco-ochronnych z naturalnymi substancjami czynnymi. Z kolei marka Biorepair® zachwyca kreatywnym wykorzystaniem zdobyczy nanotechnologii – zawarte w formule cząsteczki microRepair® naprawiają i remineralizują powierzchniową strukturę szkliwa. Miłośnikom nowoczesnych rozwiązań przypadną do gustu też pasty BlanX White Shock®. Te interaktywne kosmetyki nagradzają za uśmiechy! Opatentowane cząsteczki ActiluX® wchodzą w reakcję ze światłem dziennym, wzmacniając wybielające działanie pasty.

Wrzesień to czas zbiorów, a my będziemy cieszyć się owocami wytężonej pracy w ostatnich miesiącach – rozszerzoną ofertą. Rodzina Stomygen® powiększy się o dwa produkty do profesjonalnej profilaktyki stomatologicznej: Stomyprox i Stomysens.

StomyproX – rewolucyjna pasta polerująca z cząsteczkami microRepair®, która pozwala finiszować remineralizacją – pacjenci będą zachwyceni. Z kolei Stomysens to niezwykły lakier regenerujący – przełom w leczeniu nadwrażliwości zębów. Stomysens zmienia terapię w prawdziwą współpracę lekarza z pacjentem, ponieważ pacjent może kontynuować kurację w domu. Do szerokiej gamy produktów Biorepair® dołączy natomiast preparat zmniejszający nadwrażliwość zębów i regenerujący szkliwo.

Wszystko zaczyna się od uśmiechu, ale na uśmiechu się nie kończy. Zdrowe i lśniące zęby to dopiero początek drogi ku pięknu – trzeba również zadbać o kontur ust czy wypełnienie zmarszczek. Chociaż stomatolodzy posiadają kompleksową wiedzę o anatomii twarzy, nie wszyscy zdają sobie sprawę, że mają prawo przeprowadzać zabiegi poprawy estetyki twarzy, używając preparatów na bazie kwasu hialuronowego, takich jak Stomygen®. Wielka szkoda, bo zintegrowana stomatologia estetyczna należy do najprężniej rozwijających się trendów na świecie. Inwestując w nią, stomatolog zyskuje wielu nowych potencjalnych klientów i uatrakcyjnia swoją ofertę.

Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2014 to prawdziwe święto uśmiechu. Dzięki temu wydarzeniu Poznań na trzy dni staje się roześmianą stolicą Polski. To idealne miejsce dla produktów BlanX®, BlanX White Shock®, Biorepair®, L’Angelica® oraz Stomygen®. Gwarantujemy, że przy naszym stoisku nie zabraknie ani uśmiechów, ani innowacyjnych rozwiązań z branży oral care. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do:

pawilonu nr 7, na stoisko 4f.1

 

 

Tworzymy nowe pojęcie piękna uśmiechu
- spotkaj się z nami na targach
KRAKDENT 2014

Nasze produkty od lat przebojem zdobywają serca coraz większej ilości Polskich konsumentów a ich innowacyjność, wyjątkowa skuteczność i jakość zostały wyróżnione kilkunastoma najbardziej prestiżowymi, polskimi i międzynarodowymi nagrodami. Jako prekursor idei olśniewającego uśmiechu zależy nam, by promienny i zdrowy uśmiech zagościł na co dzień, na twarzach milionów Polaków. Uśmiech bowiem to najlepsza rzecz, jaką możemy podarować komuś i która zupełnie nic nas nie kosztuje a działa zbawiennie nie tylko na nasze samopoczucie, ale również zdrowie.

Warto zadbać, by uśmiech był naszym powodem do dumy i pretekstem, żeby obdarowywać nim innych. Dlatego serdecznie zapraszamy do spotkania z BlanX®, BioRepair® podczas 22. Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT 2014, które odbędą się w Krakowie w dniach 06-08.03.2014r. Zapraszamy serdecznie na:

stoisko BlanX® nr B37

na którym zaprezentujemy kompleksową ofertę produktów do higieny jamy ustnej marek: BlanX®, BlanX White Shock®, BioRepair®, L'Angelica® oraz włoską gamę produktów Stomygen®.

Odwiedź stoisko BlanX® na targach KRAKDENT 2014 i dowiedz się także więcej na temat projektu z zakresu Zintegrowanej Stomatologii Estetycznej „Włoskiego Instytutu Estetyki Twarzy” i produktów Stomygen®!

Pozwól swoim pacjentom cieszyć się swoim nowym, odmienionym wizerunkiem i pewnie podążać do osiągnięcia wyznaczonych celów.

stoisko BlanX® nr B37

Zapraszamy serdecznie!
A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o.

 

MARKA

ZDOBYWA ELITARNE WYRÓŻNIENIE „TOP MARKA 2013” W KONKURSIE
LAUR KONSUMENTA

Kolejny sukces BlanX®!

Luksusowa marka BlanX® została po raz kolejny laureatem konkursu Laur Konsumenta tym razem zdobywając prestiżowe i wyjątkowe wyróżnienie „Top Marka 2013”. Wyróżnienie „Top Marka” jest przyznawane w ramach ogólnopolskiego programu konsumenckiego - Laur Konsumenta, a o jego przyznaniu decyduje przede wszystkim pozycja marki na rynku wraz z jej rozpoznawalnością oraz dynamika rozwoju marki wśród konkurencyjnych brandów w perspektywie pięciu lat. W każdej kategorii wybrano tylko jednego zwycięzcę, dlatego odznaczenie to tym bardziej potwierdza wagę, prestiż i elitarny charakter wyróżnienia.

Wyróżnienie „Top Marka 2013” jest najlepszym wyznacznikiem ogromnej i wciąż rosnącej popularności jaką cieszą się produkty marki BlanX®. Wyniki konkursu będące wyłącznie głosem konsumentów i stanowiące zbiorową, najwyższą aprobatę i rekomendację znanej konsumentom marki, są dla nas bardzo ważne. Kolejny raz udowadniają, że oferta luksusowych, wybielających produktów BlanX®, całkowicie wpisuje się w oczekiwania rynku, który poszukuje produktów najwyższej jakości, wyjątkowej skuteczności i unikalnym designie. Bez zaufania konsumentów nie byłoby tego sukcesu. Dlatego bardzo dziękujemy za tą niezwykłą nagrodę, potwierdzającą wysoką świadomość i wartość marki BlanX® wśród polskich konsumentów. Przyznany tytuł traktujemy jako zobowiązanie do dalszej intensywnej pracy, która dzięki głosom nieustannego doceniania jest dla nas prawdziwą przyjemnością.

Odznaczenie Laur Klienta - Top Marka przyznawane jest produktom i usługom, które zdobyły minimum pięć lat z rzędu największą sympatię konsumentów biorących udział w plebiscycie Laur Konsumenta. Wyniki opracowano na podstawie rezultatów głosowania w poszczególnych latach trwania plebiscytu. Głosowanie przeprowadzone było nie tylko podczas sondowania telefonicznego ale także za pośrednictwem witryny internetowej www.laur-konsumenta.pl oraz poprzez zamieszczenie sondy na portalach branżowych oraz serwisach tematycznych jednej z największych spółek medialnych w Polsce.

Raz jeszcze bardzo dziękujemy!!!

Fotorelacja z wrocławskich targów stomatologicznych DentaMed 2013 (Wrocław; 08-09.11.2013)

    

    

    

 

Fotorelacja z Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego LNE 2013 (Kraków; 09-10.11.2013)

    

    

 

Spektakularny sukces BlanX® i BioRepair® na targach CEDE 2013

Za nami najważniejsze wydarzenie branży stomatologicznej, a mianowicie targi CEDE 2013 w Poznaniu. Tegoroczna 23-a edycja targów, okazała się dla nas wyjątkowa zarówno pod względem absolutnie rekordowej frekwencji na naszym stoisku, jak i niezmiennie entuzjastycznego, serdecznego przez Państwa przyjęcia.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie słowa uznania oraz za ogromnie miłe opinie na temat prezentowanego wizerunku naszej firmy. Państwa pozytywne opinie są dla nas najlepszą nagrodą! Dzięki ciekawym spotkaniom oraz wymianie cennych doświadczeń możemy lepiej poznać Państwa potrzeby, które pomogą nam w ciągłym udoskonalaniu naszej oferty.

Jednocześnie już dzisiaj z najprawdziwszą przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów DENTAMED (08-09.11.2013r., Wrocław) oraz Kongresu LNE&SPA (16-17.11.2013r., Kraków).

Do zobaczenia na stoisku marki BlanX® już wkrótce!

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację, jak prezentowaliśmy się na tegorocznych targach CEDE 2013.

        

        

 

 

 

Olśniewająca Biel Zdrowych Zębów na CEDE 2013

Od 13 lat kreujemy nowe trendy w segmencie profilaktyki i higieny jamy ustnej, czego dowodem jest tworzenie innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie produktów. Odkrywamy przed Państwem tajemnice perfekcyjnie białych i zdrowych zębów, które wydobywają naturalne piękno każdego uśmiechu. Aktywnie kształtujemy tendencje rynkowe, a nasze produkty cieszą się ogromną sympatią i popularnością czego dowodem jest niezmiennie pozycja lidera w segmencie profilaktyki jamy ustnej oraz dziesiątki prestiżowych nagród. Dlatego z wielką radością i niecierpliwością oczekujemy zbliżających się targów CEDE 2013, które oznaczają możliwość zaprezentowania nowinek produktowych, a przede wszystkim stanowią nieocenioną okazję do spotkania ze środowiskiem lekarzy stomatologów, higienistek oraz wszystkich osób związanych z branżą stomatologiczną oraz wielbicielami białych uśmiechów.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z BlanX®, BioRepair® podczas tegorocznej Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE 2013, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 12-14.09.2013r. Zapraszamy Państwa do

pawilon nr 7, na stoisko nr 7.3.8

na którym prezentować będziemy pełną ofertę produktów do higieny jamy ustnej marek: BlanX®, BlanX White Shock®, BioRepair® oraz L’Angelica®.

Jako firma nieustannie wprowadzająca ponadstandardowe, innowacyjne rozwiązania nie tylko w zakresie produktów do higieny jamy ustnej, ale także poszukująca nowych możliwości rozwoju, podczas targów CEDE 2013 zaprezentujemy Państwu włoską gamę produktów Stomygen i opowiemy o nowych realnych możliwościach innowacyjnego rozwoju dla gabinetów stomatologicznych dzięki wdrożeniu programu Zintegrowanej Stomatologii Kosmetycznej Stomygen.

Zintegrowana Stomatologia Kosmetyczna, łącząca techniki medycyny estetycznej i stomatologii kosmetycznej to nowy, prężnie rozwijający się trend na świecie, będący reakcją na charakterystyczne dla naszych czasów poszukiwanie piękna. Piękno naszej twarzy jest ściśle związane z uśmiechem, którego nienaganny wygląd jest w stanie wyczarować wyłącznie dentysta. Nie każdy jednak ma świadomość, że każdy profesjonalnie przeszkolony stomatolog jest w stanie przy użyciu nowoczesnych, bezinwazyjnych i bezpiecznych metod poprawić wygląd zewnętrzny twarzy swojego pacjenta poprzez zmianę wyglądu nie tylko zębów, ale także  wszelkich elementów tworzących uśmiech na całej powierzchni twarzy.

Wszystkich lekarzy stomatologów, którzy chcieliby w praktyczny sposób wykorzystać najnowsze osiągnięcia Medycyny Estetycznej i wprowadzić zupełnie nowe możliwości zabiegowe w gabinetach stomatologicznych zapraszamy na stoisko BlanX:

pawilon nr 7, na stoisko nr 7.3.8

Zapraszamy serdecznie,
A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o.

 

Innowacyjna linia produktów BlanX® White Shock została nagrodzona
w międzynarodowym konkursie
„Prix de Beauté” Cosmopolitan 2013

 

Linia past wybielających BlanX® White Shock z aktywnym czynnikiem wybielającym ActiluX® reagującym na światło, została laureatem prestiżowego konkursu „Prix de Beauté” 2013 w kategorii „Nutrikosmetyki i Kosmetyki Apteczne”.
Tym samym linia produktów BlanX® White Shock znalazła się wśród absolutnie najlepszych produktów kosmetycznych na polskim rynku w roku 2013 wskazanych przez profesjonalne jury składające się z ekspertów w danej kategorii.

Dlaczego nagroda „Prix de Beauté” jest tak wyjątkowa?

Zaszczytny tytuł „Prix de Beauté” przyznawany jest od kilkunastu lat przez magazyn Cosmopolitan. Ocenie poddawane są kosmetyki w kilkunastu kategoriach. Jury w składzie którego znajdują się dermatolodzy, kosmetolodzy, znane osobowości ze świata filmu, muzyki, mody oraz reprezentanci redakcji testują przez cały rok nowości kosmetyczne i poddają ocenie efektywność kosmetyków zgłoszonych do konkursu. Tytułem „Prix de Beaute” Cosmopolitan 2013 nagradzane są te produkty, które uzyskały najwyższą ocenę w danej kategorii. Elementem wyróżniającym plebiscyt jest jego międzynarodowy charakter i uznanie m.in. w takich krajach jak Niemcy, Austria czy Szwajcaria. W Polsce diamenty „Prix de Beauté” dla najlepszych kosmetyków roku zostały przyznane już po raz piętnasty.

 

 

Linia BlanX® White Shock
– Laureat Prix de Beauté Cosmopolitan 2013:
BlanX® White Shock 75ml
BlanX® White Shock 50ml + accelerator BlanX® LED
BlanX® White Shock Zaawansowany System do Wybielania Zębów 30ml + BlanX® LED BITE

Jury konkursu nagrodziło linię past BlanX® White Shock za:

- wykorzystanie najnowocześniejszej i opatentowanej technologii
- aktywny czynnik wybielający ActiluX®
- wyjątkową skuteczność i błyskawiczne działanie wybielające
- kompleksową ochronę antybakteryjną
- jakość i bezpieczeństwo

Prestiżowa nagroda „Prix de Beauté” przyznawana przez magazyn Cosmopolitan jest ukoronowaniem sukcesu w określonej kategorii produktowej i jedną najważniejszych nagród przemysłu kosmetycznego w skali międzynarodowej.

BlanX® White Shock www.blanxwhiteshock.pl

 

 

Marka

ZDOBYWA NAJPOPULARNIEJSZĄ NAGRODĘ KONSUMENCKĄ
"ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2013
"

Konsumenci sami zdecydowali: Marka BlanX® po raz kolejny okrzyknięta liderem rynku!
Luksusowa marka BlanX® zdobywa zaszczytne godło „ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2013” dla najlepszych i najpopularniejszych produktów w segmencie profilaktyki jamy ustnej i wybielania zębów.

Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie najpopularniejszych i najbardziej lubianych wśród konsumentów marek i produktów. Przyznanie marce BlanX® zaszczytnego tytułu „ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2013” jest dla nas kolejnym dowodem i potwierdzeniem ze strony konsumentów, że wyjątkowa filozofia marki BlanX®, która urzeczywistnia się w formie luksusowych produktów najwyższej jakości o wyjątkowej skuteczności i unikalnym designie jest nad wyraz pożądaną wartością na rynku kosmetycznym i aptecznym w szczególności.

Uhonorowanie godłem „ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2013” napawa nas wielką dumą, gdyż jest to najwyższe wyróżnienie przyznawane na polskim rynku przez samych konsumentów. O jego przyznaniu decydują bowiem głosy samych zadowolonych klientów, które stanowią wyraz zaufania i uznania do marki i jej produktów. To Państwa zadowolenie decyduje o naszym sukcesie i dlatego uważnie wsłuchujemy się w Państwa opinie, każdego dnia wychodzimy poza schematy w myśleniu i działaniu, aby kreować nowe trendy i wyznaczać kierunki rozwoju. Napędzani pasją tworzenia perfekcyjnych produktów wykorzystujących dary natury oraz najnowsze technologie dbamy o to, aby świat stawał się lepszym miejscem wypełnionym olśniewająco białymi i zdrowymi uśmiechami! Filozofia marki BlanX® to także krzewienie kultury prozdrowotnej przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi badawczych i marketingowych oraz propagowanie idei uśmiechu jako najpiękniejszej formy międzyludzkiej komunikacji.

Serdecznie dziękujemy za tą wyjątkową nagrodę i ponowne docenienie naszych produktów. Niezmiernie cieszy nas fakt, że produkty marki BlanX® są przez Państwa tak lubiane i tak chętnie stosowane i że wzbogacamy świat coraz większą ilością pięknych i zdrowych uśmiechów.

Dziękujemy!!!

 

BlanX® White Shock, czyli Aktywne Wybielanie Uśmiechem
- po raz pierwszy na targach Stomatologicznych w Polsce!

Oficjalna premiera handlowa BlanX® White Shock na targach Krakdent 2013.

Zabrzmi to niewiarygodnie, ale któż nie chciałby, aby za każdym razem kiedy się uśmiechamy nasze zęby naturalnie wybielały się pod wpływem światła słonecznego! Absolutna nowość BlanX® White Shock po raz pierwszy zaprezentowany na targach stomatologicznych w Polsce, zrobił na targach Krakdent istną furorę. Ta oszałamiająca perełka i zarazem najnowocześniejsza technologia prosto z Włoch, okazała się być najgorętszą premierą targów stomatologicznych Krakdent 2013.

Więcej przeczytaj na: www.blanxwhiteshock.pl

Na stoisku BlanX nie mogło jednak zabraknąć ulubionych przez rzesze stomatologów past BlanX® MED, BioRepair® i L’Angelica®, które od lat cieszą się ogromną popularnością w Polsce bijąc coraz to nowe rekordy sprzedaży.

Korzystając z okazji chcielibyśmy także gorąco podziękować wszystkim odwiedzającym nasze stoisko za liczne przybycie, sympatię, entuzjazm i ogromną energię, którą od Państwa otrzymujemy! To ona dodatkowo napędza nas do działania i sprawia, że z jeszcze większym zaangażowaniem pragniemy dostarczać na rynek najwyższej jakości produkty, charakteryzujące się wyjątkową skutecznością i unikalnym designem.

Wszystkich, którzy chcieliby razem z nami odkrywać tajemnice pięknego, białego i zdrowego uśmiechu zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na kolejnych targach i kongresach:

- Kongres LNE&SPA (11-12.05), Kraków
- CEDE (12-14.09), Poznań
- EXPODENT (18-19.10), Toruń
- DENTAMED (08-09.11), Wrocław

 

Podczas drugiego dnia targów KRAKDENT 2013, 08.03.2013 roku odbył się wyjątkowy kurs „Przedkonferencyjny Dental Spaghetti”. Punktem specjalnym kursu była sesja szkoleniowa: „Medycyna Estetyczna dla stomatologów: nowe multidyscyplinarne podejścia do estetyki twarzy polegające na łączeniu technik medycyny estetycznej i stomatologii kosmetycznej. Zabiegi estetyczne na tkankach miękkich w stomatologii”. Wykład prowadził światowej sławy ekspert dr Ezio Costa, który krok po kroku wprowadzał uczestników kursu w fascynujący i dający lekarzom stomatologom ogromne możliwości, świat Zintegrowanej Stomatologii Estetycznej.

Sponsorem sesji szkoleniowej była firma A.B.Berren-Handlowy - Wyłączny Dystrybutor w Polsce włoskich materiałów do wypełnień estetycznych dla stomatologów Stomygen®. 


 

BlanX® rekomenduje niezwykłe miejsca

Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii SOLDENT

Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii SOLDENT jest jedną z nowocześniejszych i doskonale wyposażonych klinik stomatologicznych. Oferta kliniki SOLDENT skierowana jest do pacjentów o najwyższych wymaganiach estetycznych oraz osób, które cenią sobie profesjonalną obsługę i przyjazną atmosferę.

Atuty kliniki SOLDENT to: najnowsze sposoby leczenia ortodontycznego - niewidoczne leczenie wad zgryzu za pomocą aparatów lingwalnych, skomplikowane zabiegi implantologiczne oraz zaawansowany technologicznie sprzęt do wykonywania pełnoceramicznych koron - metodą SIRONA. Oferujemy również usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii stomatologicznej,periodontologii oraz higieny jamy ustnej. SOLDENT posiada sprzęt do rentgenodiagnostyki oraz własne laboratorium protetyczne.

 

 

 

 

 

 

Troska o zdrowy i perfekcyjnie biały uśmiech towarzyszy na co dzień wszystkim naszym działaniom. Nieustannie doskonalimy naszą ofertę produktową, tworząc zaawansowane technologicznie, bezpieczne i kreujące nowe trendy rynkowe produkty. Dzięki temu tworzymy preparaty do higieny jamy ustnej, dostosowane do potrzeb i oczekiwań najbardziej wymagających konsumentów i wspólnie z nimi odkrywamy sekrety naturalnie pięknego uśmiechu.

Nasze marki produktowe: BlanX®, BioRepair® i L'Angelica® są Państwu doskonale znane i cieszą się ogromną popularnością. Podczas 21. Międzynarodowych Targów Stomatologicznych Krakdent 2013 dla wszystkich sympatyków marki luksusowych wybielająco-ochronnych produktów BlanX® przygotowaliśmy spektakularną premierę, absolutnie innowacyjnej pasty BlanX® White ShockAktywne Wybielanie Uśmiechem!

BlanX® White Shock – Światowa Innowacja w Wybielaniu Zębów! To pierwsza na świecie pasta do zębów, oparta o ActiluX® - aktywny czynnik wybielający chroniony dwoma międzynarodowymi patentami, która aktywnie wybiela światłem bez użycia nadtlenku. Rewolucyjna nowość BlanX® White Shock, wykorzystująca najnowocześniejszą technologię zostanie zaprezentowana na stoisku marek: BlanX® i BioRepair®:

Stoisko BlanX® nr: B35

 

Zintegrowana Stomatologia Estetyczna szansą na spektakularne zyski gabinetów!

 

Jako firma, której pasją jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klienta, tworzymy nowe możliwości zmierzające do osiągnięcia niezmiennie pięknego uśmiechu. Będąc prekursorem nowych rozwiązań po które nie sięgają inni, na targach KRAKDENT 2013, zaprezentujemy Państwu możliwości jakie oferuje Zintegrowana Stomatologia Estetyczna i Włoska gama produktów Stomygen.

W dzisiejszych czasach stomatolog to ktoś znacznie więcej, niż lekarz zajmujący się zębami.  Współczesna Stomatologia przywiązuje bowiem wielką wagę do efektów estetycznych: uśmiech, tak samo jak zadbany, estetyczny i młody wygląd, są niezwykle ważne w naszych kontaktach prywatnych i zawodowych. To właśnie stomatologów, których pacjenci darzą ogromnym zaufaniem prosi się o stworzenie olśniewającego uśmiechu, poprzez zmianę wyglądu nie tylko zębów, ale także  wszelkich elementów tworzących uśmiech na całej powierzchni twarzy.

By umiejętnie wkroczyć w świat Zintegrowanej Stomatologii Estetycznej, podczas drugiego dnia targów Krakdent 2013, czyli 08.03.2013 roku nadarzy się unikalna szansa do uczynienia pierwszego kroku w praktycznym wykorzystaniu najnowszych osiągnięć Medycyny Estetycznej i wykorzystania zupełnie nowych możliwości zabiegowych w gabinetach stomatologicznych.

W pasjonujący świat Zintegrowanej Stomatologii Estetycznej wprowadzi Państwa dr Ezio Costa - światowej sławy ekspert, który od wielu lat łączy techniki medycyny estetycznej i stomatologii kosmetycznej w zabiegach estetyki twarzy i uśmiechu. Podczas specjalnej sesji szkoleniowej: „Medycyna Estetyczna dla stomatologów: nowe multidyscyplinarne podejścia do estetyki twarzy polegające na łączeniu technik medycyny estetycznej i stomatologii kosmetycznej. Zabiegi estetyczne na tkankach miękkich w stomatologii” odbywającej się w ramach kursu „Przedkongresowego Dental Spaghetti”, dr Ezio Costa szczegółowo omówi w jaki sposób zabiegi stomatologiczne powinny współgrać z zabiegami, którym poddaje się tkanki miękkie twarzy a także jak ważne są aspiracje i dobre samopoczucie pacjenta.

Za udział w kursie przewidziano 6 punktów edukacyjnych. 

Zapraszamy serdecznie wszystkich lekarzy pragnących uczynić pierwszy, profesjonalny krok w fascynujący świat Zintegrowanej Stomatologii Kosmetycznej, która stwarza realne możliwości generowania ponadprzeciętnych zysków oraz stanowi skuteczną strategię rozwoju biznesu jakim jest gabinet stomatologiczny.

BlanX® White Shock - Niech stanie się Światłość!

Światowa Premiera już w Polsce.

Nowa era w dziejach estetyki uśmiechu. BlanX® White Shock to jedyna na rynku pasta do zębów z aktywnym czynnikiem wybielającym ActiluX® reagującym na światło.

Rewolucyjna formuła BlanX® White Shock jest chroniona międzynarodowymi patentami. Formuła White Shock oparta jest o ActiluX® - innowacyjny składnik, który intensyfikuje swoje działanie pod wpływem światła w całkowicie naturalny sposób.

Najnowocześniejsza technologia, która działa za każdym razem gdy się uśmiechasz.

ActiluX® podczas mycia zębów wiąże się ze szkliwem i pozostaje na jego powierzchni przez cały dzień. ActiluX® jest aktywowany przez światło dzienne za każdym razem kiedy zęby mają z nim kontakt.

ActiluX® działa także antybakteryjne ujawniające się na powierzchni zębów oraz eliminuje pigmenty i barwniki, które nieestetycznie wpływają na biel uśmiechu.

Im więcej się uśmiechasz tym bardziej wybielasz.

Każdy uśmiech przybliża Cię do idealnej bieli zębów.

Światło dzienne oraz światło emitowane przez specjalne lampy BlanX LED aktywują działanie wybielające opatentowanego składnika wybielającego ActiluX®.

W ramach gamy BlanX® White Shock dostępne są:

BlanX® WHITE SHOCK 75ml pasta wybielająca do codziennego mycia zębów

BlanX® WHITE SHOCK 50ml + specjalna nasadka ledowa  BlanX LED wielokrotnego użytku, która aktywuje pastę już na szczoteczce

BlanX® WHITE SHOCK Zaawansowany System do Wybielania Zębów (30 ml) + BlanX Led Bite

 

www.blanxwhiteshock.pl

 

 

Laureatami konkursu Best Beauty Buys 2012 organizowanego przez magazyn "InStyle"

W piątej edycji plebiscytu polskiego wydania "InStyle", miesięcznika kobiecego poświęconego trendom rynkowym,  aż trzy nasze produkty otrzymały nagrodę i prestiżowe wyróżnienie "Best Beauty Buys 2012". Laureatami tegorocznej edycji konkursu magazynu InStyle zostali:

BlanX® Med Czysta Natura (Pure Nature) – naturalna, wyjątkowo świeża i bezpieczna wybielająca pasta do zębów, zawierająca aktywne wyciągi z roślin leczniczych (Babki Lekarskiej, Oczaru Wirginijskiego i Tymianku).

BioRepair® Night – pasta intensywnie pielęgnująca zęby w nocy i zapobiegająca powstawaniu nieświeżego oddechu. Pasta BioRepair® Night zawiera nanocząsteczki Microrepair®, które regenerują naturalną warstwę szkliwa i zębiny a specjalny polimer zawarty w paście tworzy na zębach powłokę ochronną na całej strukturze szkliwa, gwarantując długotrwałą ochronę przed bakteriami i kwasami.

L’Angelica® Tea Tree Oil – pasta do zębów zawierająca czysty olejek z drzewa herbacianego, który posiada naturalne właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgbrzybicze. Pasta chroni zdrowie jamy ustnej, zapobiega osadzaniu się płytki bakteryjnej, kamienia nazębnego oraz bakterii powodujących próchnicę.

Best Beauty Buys to nagroda corocznie przyznawana przez międzynarodowe redakcje magazynu "InStyle". Wyróżnienie nagradza kosmetyki i produkty do pielęgnacji urody polecane przez specjalistów: lekarzy dermatologów, kosmetologów, kosmetyczki, makijażystów, fryzjerów i dentystów, a następnie przetestowane i wybrane przez redakcyjnych ekspertów.

 

BlanX® rekomenduje niezwykłe miejsca

Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT

Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT świadczy profesjonalną diagnostykę i kompleksowe - na najwyższym światowym poziomie - leczenie zachowawcze, profilaktyczne, ortodontyczne, protetyczne, implantologiczne, periodontologiczne zębów, przy użyciu nowoczesnego sprzętu medycznego, realizowane przez wysoko wykwalifikowany personel medyczny, który stale doskonali swoje kwalifikacje i umiejętności.

Warszawa - Ursynów
ul. Nowoursynowska 145E/U-1
(wejście od ul. Rosoła)

Warszawa – Żoliborz
Ul. Duchnicka 3
Defabryka, budynek 4, wejście A

 

 

BlanX® i BioRepair® na targach
 
09-10.11.2012

Chcesz odkryć sekret zdrowych, białych i wypielęgnowanych zębów? Odwiedź stoisko marek: BlanX®
i BioRepair® podczas 11. Dolnośląskich Targów Stomatologicznych we Wrocławiu. Czekają atrakcyjne promocje
i niespodzianki.

Zapraszamy serdecznie!

GRAND PRIX CEDE 2012

BioRepair® – Zdobywa GRAND PRIX CEDE 2012 i dzięki głosom Ekspertów staje się Najlepszą Marką w Europie Środkowo-Wschodniej!!!

W dniach 20-22 września br. w Poznaniu odbyła się najznamienitsza i największa w Europie Środkowo-Wschodniej impreza targowa branży stomatologicznej - 22. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2012. Targi CEDE to także niepowtarzalna okazja do wyróżnienia najlepszych firm i produktów w branży, prestiżowymi nagrodami GRAND PRIX CEDE, które wręczane są tradycyjnie podczas uroczystej gali, pierwszego dnia imprezy.

O GRAND PRIX CEDE 2012 marzy każda firma, która chce odnieść sukces w branży stomatologicznej i można stwierdzić, że GRAND PRIX CEDE 2012 to swoisty Święty Graal lub odpowiednik statuetki Oskara w przemyśle filmowym.

Dnia 20 września na poznańskich targach CEDE 2012 odbyło się posiedzenie Komisji Konkursu o GRAND PRIX CEDE 2012. W doborowym, eksperckim składzie Komisji znaleźli się:

 • Doc. dr hab. n. med. Bartłomiej W. Loster – przewodniczący
 • Prof. dr hab. med. Barbara Adamowicz-Klepalska
 • Dr Andrzej Baszkowski
 • Pani Bożena Florczyk
 • Prof. dr hab. med. Halina Pawlicka
 • Dr hab. med. Mariusz Pryliński
 • Prof. dr hab. med. Marek Ziętek

Obradom Komisji Konkursowej  przewodniczył Prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego doc. dr hab. n. med. Bartłomiej W. Loster.

Komisja w tajnym głosowaniu przyznała nagrody wyłącznie w czterech kategoriach.

Statuetki GRAND PRIX CEDE 2012 zostały wręczone Zwycięzcom podczas uroczystej Gali CEDE, która odbyła się 20 września 2012 w przepięknym gmachu Teatru Wielkiego w Poznaniu.

W kategorii „Materiały Pomocnicze, Preparaty i Urządzenia Profilaktyczne” Szanowna Komisja Konkursowa, złożona z najznamienitszych ekspertów, przyznała nagrodę linii produktów: BioRepair®.

BioRepair® - Twój Dentysta w Tubce

Zdobywca Najważniejszej Nagrody w Branży stomatologicznej: GRAND PRIX CEDE 2012

Nanotechnologia, która naprawia szkliwo i pomaga zneutralizować nadwrażliwość zębów.

www.biorepair.pl

BioRepair® urzeczywistnia najnowsze osiągnięcia w dziedzinie nauki, a w szczególności nanotechnologii. BioRepair® zdobyła GRAND PRIX CEDE 2012 za innowacyjną nanotechnologię, która nie tylko odtwarza i naprawia szkliwo, ale także powierzchniową warstwę zębiny i pomaga zneutralizować nadwrażliwość zębową.

BioRepair® - Twój dentysta w Tubce i Zdobywca Zaszczytnej statuetki GRAND PRIX CEDE 2012.

 

Sukces BlanX® i BioRepair® na targach CEDE 2012
mierzony ilością uśmiechniętych i zadowolonych klientów!

Już po raz 22. w dniach 20-22 września 2012r. odbyła się najważniejsza i najbardziej prestiżowa impreza branży stomatologicznej - Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2012. Na targach z wielką pompą i już po raz 12 z rzędu zaprezentowała się firma A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o. - Wyłączny Dystrybutor na rynku polskim marek BlanX® i BioRepair®.

Firma A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o. po raz kolejny przedstawiła bogatą ofertę produktów do higieny jamy ustnej z linii BlanX®, BioRepair® oraz L’Angelica®. Dużym zainteresowaniem cieszyły się nowości produktowe: długo oczekiwana premiera BlanX® - pasta BlanX® MED Czysta Natura, oraz nowości z linii BioRepair® - BioRepair® Whitening oraz pasta BioRepair® Night w udoskonalonej formule do nocnej regeneracji zębów. Szczególną uwagę zwrócono również na zaprezentowaną po raz pierwszy w Polsce włoską gamę produktów do leczenia endodontycznego: Stomygen.

Stoisko marek BlanX® i BioRepair® wzbudzało zachwyt i podziw wśród zwiedzających nowoczesnym designem, a także imponującą ekspozycją produktów. Targi były doskonałą okazją do podtrzymania istniejących i nawiązania nowych kontaktów handlowych.

Olbrzymią radością i niebywałym powodem do dumy jest dla nas zdobycie przez markę BioRepair® na targach CEDE, prestiżowej nagrody GRAND PRIX CEDE 2012. GRAND PRIX to największe i najważniejsze wyróżnienie branży stomatologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Linia preparatów BioRepair® zdobyła GRAND PRIX CEDE 2012 za innowacyjną nanotechnologię, która nie tylko odtwarza i naprawia szkliwo, ale także powierzchniową warstwę zębiny i pomaga zneutralizować nadwrażliwość zębową. Zdobycie tej najważniejszej nagrody w branży stomatologicznej jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, które potwierdza, że nasze wieloletnie doświadczenie i pełne zaangażowanie włożone w tworzenie innowacyjnych, bezpiecznych i kreujących nowe trendy rynkowe produktów, jest docenione przez Największych Specjalistów i Ekspertów z branży. Dziękujemy!

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko bardzo dziękujemy za przybycie i już dziś zapraszamy na kolejne targi z naszym udziałem:

EXPODENT (19-20 październik, Toruń)
DENTAMED (9-10 listopad, Wrocław)
Kongres LNE&SPA (10-11 listopad, Kraków)

Pozdrawiamy,
Zespół A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o.

 

 

BlanX®, BioRepair® na

20-22 września 2012

Przywracanie pięknego i olśniewająco białego uśmiechu innym jest naszą pasją. Mamy więc nadzieję, że rozpoczynający się wystawą CEDE 2012, jesienny sezon targowy będzie dla Państwa fascynującą podróżą w świat perfekcyjnie białego i zdrowego uśmiechu.

Wszystkich zainteresowanych najwyższej jakości produktami do higieny jamy ustnej, którzy chcą cieszyć się olśniewająco białym i zdrowym uzębieniem, zapraszamy do odwiedzenia stoiska marek: BlanX® i BioRepair® podczas 22. Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE 2012, która odbędzie się w dniach: 20-22.09.2012 roku w Poznaniu.

 

Stoisko nr 7.3.7 (pawilon nr 7)

 

Stoisko BlanX® to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, którzy chcą oczarować świat białym i zdrowym uśmiechem. Miejsce, gdzie bogata oferta produktów do higieny jamy ustnej marek: BlanX®, BioRepair® i L’Angelica® sprawi, że każdy wybierze produkt dla siebie, a nasi przedstawiciele zawsze z uśmiechem, służą radą i pomocą przy wyborze odpowiedniego produktu dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Na targach CEDE 2012 po raz pierwszy zostaną zaprezentowane spektakularne nowości:

BlanX® MED Czysta Natura – wybielająca pasta bez fluoru wzbogacona ekstraktami roślinnymi o działaniu odświeżającym oddech

BioRepair® Whitening - innowacyjna pasta wybielająca odbudowująca szkliwo i zębinę

BioRepair® Night – udoskonalona formuła znanej i lubianej pasty, do nocnej regeneracji zębów

Po raz pierwszy w Polsce zostanie również zaprezentowana Włoska gama produktów endodontycznych: Stomygen

Koniecznie do przetestowania!


Odwiedź nasze stoisko i sprawdź, jak zyskać promienny uśmiech, który budzi podziw i entuzjazm!

Stoisko nr 7.3.7 (pawilon nr 7)

 

Zapraszamy serdecznie,
A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o.

 

BlanX® rekomenduje niezwykłe miejsca

Klinika Unident Union Dental SPA

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością i radością zapraszam Państwa do Kliniki Unident Union Dental Spa, która jest ukoronowaniem mojej dwudziestoletniej pracy w zawodzie lekarza stomatologa. Projektując Klinikę za priorytet uznałam wprowadzenie najbardziej zaawansowanych technologii medycznych dostępnych na świecie.
Moim marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie w komfortowych, przestronnych wnętrzach, nie przypominających swoim charakterem wystroju klasycznych klinicznych aranżacji, przeprowadzone będzie kompleksowe, interdyscyplinarne leczenie ze wszystkich dziedzin stomatologii na najwyższym poziomie, zapewniające komfort naszych Pacjentów i eliminujące do minimum stres przed wizytą.

Z Unident UnionDental Spa od lat współpracuje na stałe grupa lekarzy cenionych w krajach Unii Europejskiej i USA, wśród których kluczowe znaczenie posiada stała współpraca z prof. R. LAZARRA, lekarzem, twórcą systemu implantologicznego BIOMET 3i (Implants Innovation) w Palm Beach Garden na Florydzie. Ta współpraca z wielonarodową grupą stomatologów i techników światowej rangi ma zapewnić Pacjentom Kliniki Unident Union Dental Spa-najwyższej jakości kompleksowe leczenie.
Tym bardziej jest mi miło, że moje starania zostały docenione poprzez przyznanie Klinice Unident Union Dental Spa tytułu Najlepszej Kliniki w Polsce wg Rocznika Stomatologicznego 2007/2008- The Best in Poland oraz wyróżnieniem miesięcznika URODA - SALONY & SPA - za profesjonalizm i wysoka jakość usług.

Serdecznie Zapraszam

Iwona Gnach-Olejniczak

 

Spektakularna nowość BlanX®

BlanX MED Czysta Natura jest naturalną, unikalną i bezpieczną ochronno-wybielającą pastą do zębów, która zawiera aktywne wyciągi roślinne.

Nowa pasta do zębów BlanX MED Czysta Natura jest wyjątkowo świeża
i bezpieczna, ponieważ:

 • Nie zawiera Fluoru
 • Nie zawiera Laurylu Sulfatowego Sodu
 • Nie zawiera Parabenów
 • Nie zawiera Dwutlenku Tytanu

BlanX MED Czysta Natura każdego dnia przywraca naturalną biel Twoim zębom oraz usuwa oporne osady dając spektakularne uczucie świeżości. Delikatnie czyści powierzchnię zębów pozostawiając je widocznie bielszymi i gładkimi. Bezpieczna krzemionka poleruje zęby czyniąc je lśniącymi i nadaje im zdrowy wygląd.

Nowa pasta do zębów BlanX MED Czysta Natura zawiera wyciąg z Cetraria Islandica (Porost Islandzki), który przywraca zębom ich naturalną biel. Wyciągi roślinne z: Babki Zwyczajnej, Oczaru Wirginijskiego i Tymianku pomagają chronić zęby oraz dziąsła.

BlanX MED Czysta Natura - wybiela i pielęgnuje dzięki sile natury

BlanX® Extra White nagrodzona w międzynarodowym konkursie
"Prix de Beauté" Cosmopolitan 2012

 

 

Intensywna kuracja wybielająca BlanX® Extra White została laureatem prestiżowego konkursu "Prix de Beauté" 2012 w kategorii "Kosmetyki Apteczne".

Tym samym pasta BlanX® Extra White znalazła się wśród absolutnie najlepszych produktów kosmetycznych na polskim rynku w roku 2012 nagrodzonych przez profesjonalne, eksperckie jury magazynu Cosmopolitan.


 

 

Co świadczy o wyjątkowości nagrody "Prix de Beauté"?

Prestiżowa nagroda "Prix de Beauté" przyznawana jest przez czytelniczki magazynu Cosmopolitan oraz profesjonalne jury złożone m.in. z dermatologów, kosmetologów oraz osobistości ze świata mody, filmu czy muzyki. Kryształowe statuetki "Prix de Beauté" są wręczane, podzielonym na osiemnaście kategorii, najlepszym kosmetykom roku, dostępnym w Polsce. Elementem wyróżniającym plebiscyt jest jego międzynarodowy charakter i uznanie m.in. w takich krajach jak Niemcy, Austria czy Szwajcaria. W Polsce diamenty "Prix de Beauté" dla najlepszych kosmetyków roku zostały przyznane już po raz czternasty.

 

BLANX® EXTRA WHITE
Laureat Pix de Beauté Cosmopolitan 2012

 

Jury konkursu nagrodziło luksusową pastę BlanX® Extra White za:
- wyjątkową jakość
- spektakularną skuteczność i błyskawiczne działanie wybielające
- zawarte w niej naturalne składniki czynne.
Prestiżowa nagroda "Prix de Beauté" przyznawana przez magazyn Cosmopolitan jest ukoronowaniem sukcesu w określonej kategorii produktowej i jedną z najważniejszych nagród przemysłu kosmetycznego na arenie międzynarodowej.

15-lecie Cosmopolitan i Królewska Gala "Prix de Beauté" w
Łazienkach Królewskich, na której błyszczał BlanX

Uroczyste wręczenie statuetek "Prix de Beauté" odbyło się w iście Królewskiej oprawie w Starej Pomarańczarni na terenie Łazienek Królewskich w Warszawie. Ekskluzywna Gala magazynu Cosmopolitan zgromadziła najjaśniej świecące gwiazdy i gwiazdki polskiego show biznesu, a wśród nich Patrycję Kazadi, Marinę Łuczenko, Magdalenę Mielcarz oraz Annę Czartoryską. Imprezie towarzyszyła iście gwiazdorska obsada, podczas której magazyn Cosmpolitan obwieścił światu listę najlepszych produktów kosmetycznych w 2012 roku!

Najjaśniej w gronie Zwycięzców błyszczał BlanX® Extra White

 

 

BlanX® Extra White Zwyciężca nagrody "Prix de Beauté" 2012 w kategorii: Kosmetyki Apteczne.

 

BlanX® rekomenduje niezwykłe miejsca

FRESHDENT® - miejsce, gdzie leczenie staje się przyjemnością

Stomatologia FRESHDENT® to miejsce, które powstało głównie z myślą o wymagających pacjentach dla których piękny, zdrowy uśmiech stanowi nieodłączny element wizerunku zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Stomatologia FRESHDENT® oferuje Państwu nowoczesną placówkę, gdzie w komfortowych, przestronnych wnętrzach prowadzony jest pełen zakres usług stomatologicznych.

 

Zespół doświadczonych lekarzy różnych specjalności oraz wykwalifikowany personel pomocniczy gwarantuje kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. W klinice FRESHDENT® każdy pacjent może liczyć na najwyższą jakość usług oraz serdeczną i przyjazną atmosferę. FRESHDENT® to komfort, profesjonalizm i kompleksowość usług. Zaufaj i odwiedź Nas, a My sprawimy, że Twój uśmiech będzie Twoją najlepszą wizytówką. Zupełnie nowy gabinet FRESHDENT® w kolorach Black&White zaprasza.

 

 

Stawiamy na rozwój młodych ludzi

Potencjał i zapał nauki drzemiące w młodych studentach są nie do przecenienia. Wobec tego faktu istotne jest wspieranie młodych, zdolnych i ambitnych ludzi, inspirowanie ich do działania oraz tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi ich pasji i umiejętności. Jako firma odnosząca sukcesy na polskim rynku preparatów do higieny jamy ustnej, staramy się wspierać w drodze do sukcesu przyszłych stomatologów. Dlatego z ogromną przyjemnością wsparliśmy Wrocławski Oddział Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii w organizacji Wrocławskiego Kongresu Stomatologiczno-Farmaceutycznego, który odbył się w dniach 02-04.03.2012r. we Wrocławiu. Wierzymy, że okazana studentom pomoc w poszerzaniu wiedzy i rozwijaniu nowych umiejętności przyczyni się do wzmocnienia wiedzy przyszłych stomatologów z zakresu najnowocześniejszych osiągnięć w dziedzinie stomatologii oraz umożliwi rozwój kompetencji na światowym poziomie. Cieszymy się, że możemy pomóc w rozwijaniu pasji i niezwykle ambitnych planów studentów.

 

Marka BlanX® zdobywa prestiżowe Wyróżnienie "Laur Konsumenta 2011"

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że marka BlanX® została ponownie wyróżniona w najpopularniejszym programie konsumenckim w Polsce: "Laur Konsumenta".

W roku 2009 pasta BlanX® MED Classic została doceniona przez Polskich konsumentów otrzymując zaszczytne miano "Eko Laur Konsumenta", a w roku bieżącym cała linia produktów do higieny jamy ustnej BlanX® została wyróżniona jako najlepsze produkty do higieny jamy ustnej.

Przyznanie tak zaszczytnego godła promocyjnego nie tylko odzwierciedla ogólną tendencję rynkową i ogromną popularność produktów BlanX® oraz zaufanie jakim obdarzają nas konsumenci , ale ponad wszystko stanowi dla nas zobowiązanie, aby z jeszcze większą pasją i oddaniem dostarczać na rynek najwyższej jakości produkty do higieny jamy ustnej i dokładać wszelkich możliwych starań o to, by rosła liczba zdrowych i białych uśmiechów. Wszak BlanX® to "Olśniewająca biel zdrowych zębów".

Więcej  informacji o największym programie rekomendacji konsumenckich w Polsce "Laur Konsumenta" znajdziesz na stronie: http://www.rzeczobiznesie.eu/laurkonsumenta.html

Jeszcze raz ogromnie dziękujemy za docenienie, zaufanie i sympatię. To dla nas szalenie miłe i niezwykle ważne wyróżnienie.

Życzymy samych zdrowych i białych uśmiechów :)

 

 

      

BlanX® Laureatem prestiżowego konkursu magazynu InStyle !

Jak zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu na szukanie na rynku najlepszych kosmetyków i przeznaczyć zaoszczędzony czas na inne intrygujące przyjemności?W tym celu warto zapoznać się z opinią najlepszych ekspertów i wybrać najlepsze produkty.Najlepszy konkurs i najlepsze zwycięskie produkty.Marka BlanX® została nagrodzona w kategorii:
"Ciało - piękny uśmiech".

Decyzją jury zaszczytne miano Laureata 2010 InStyle Best Beauty Busy został:
BlanX® Med Classic White Teeth.

Czym jest BEST BEAUTY BUYS ?

BEST BEAUTY BUYS to wyjątkowy, niezwykle prestiżowy konkurs organizowany przez wszystkie międzynarodowe edycje magazynu.

W Polsce, już po raz trzeci, redakcja wraz z ekspertami od urody: dermatologami, kosmetyczkami i wizażystami, przetestowała wszystkie dostępne na rynku kosmetyki i przybory do stylizacji, by wybrać absolutnie najlepsze, bezkonkurencyjne w swojej kategorii.

 

BlanX® - Olśniewająca biel zdrowych zębów !

 

Marka BlanX® jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród, a w tym m.in.:
- Joy Trendy 2009
- Laur Konsumenta 2010

Dołącz do świata pięknego uśmiechu :)
www.blanx.info.pl

Jednowizytowe leczenie protetyczne - jesteśmy za!!

     Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii - SOLDENT jako jedna z pierwszych w Polsce stosuje w codziennej praktyce komputerowy system projektowania i wytwarzania uzupełnień protetycznych - Cerec 3D, niemieckiej firmy Sirona.

     To, co jeszcze nie tak dawno wydawało się niemożliwe, dziś jest już codzienną praktyką.

     Tradycyjny system wykonywania uzupełnień protetycznych zmuszał lekarzy do wykonywania mało przyjemnych dla pacjenta wycisków, potem ich odsyłania do pracowni protetycznej, która potrzebowała 1-2 tyg. na wykonanie pracy i na koniec mocowano to u pacjenta.

     W międzyczasie pacjent miał wykonywane uzupełnienie tymczasowe. Całość trwała 1-3 tygodni w zależności od rodzaju wykonywanej pracy.

Obecnie Cerec 3D pozwala zaprojektować i wykonać pojedyncze korony, licówki lub wypełnienia typu inlay-onley z pełnej porcelany w czasie ok 1 godziny.

     Cerec 3D to pierwszy i jedyny na świecie taki system, który umożliwia dokonanie jednowizytowego leczenia protetycznego.
Dla pacjenta oznacza to, że wyjdzie z gabinetu z gotową koroną, licówką lub wypełnieniem inlay wykonanymi z porcelany w czasie jednej wizyty.

Jednowizytowe leczenie protetyczne przy użyciu systemu Cerec 3D nie wymaga pobierania nieprzyjemnych wycisków i wielokrotnych wizyt.

     System posiada trójwymiarowy skaner, którym skanuje się wewnątrzustnie opracowane zęby lub ubytki. W efekcie powstaje na monitorze komputera trójwymiarowy obraz, nieporównywalnie bardziej dokładny niż tradycyjny wycisk. Ten obraz nazywa się wyciskiem wirtualnym.

     Skanowane są również zęby sąsiednie i przeciwstawne. Specjalistyczne oprogramowanie komputera składa zeskanowane obrazy odtwarzając wirtualnie prawidłowe relacje zębów sąsiednich i przeciwstawnych. Lekarz przy pomocy oprogramowania dostosowuje wirtualny projekt do indywidualnych potrzeb pacjenta odtwarzając precyzyjnie okluzję. Dokładność z jaką wykonuje te czynności system Cerec 3D, jest niemożliwa do osiągnięcia tradycyjnymi metodami leczenia.

Szacuje się, że precyzja tego urządzenia osiąga 0,25 mikrona co odpowiada wielkości średnicy ziarna cementu stomatologicznego.

     Dokładność ta nie jest możliwa do otrzymania przy tradycyjnej ręcznej metodzie wytwarzania uzupełnień protetycznych.

     W następnym etapie, precyzyjna obrabiarka wycina koronę, licówkę lub inlay z gotowego bloczka porcelany o najwyższej jakości. Po 10 minutach praca protetyczna jest gotowa do zacementowania i wypolerowania.

Zdjęcia stanowią własność Soldent

 

 

BIAŁE ZĘBY NIEPODZIELNIE KRÓLUJĄ!!! Poznań 23-25-09.2010r. Targi CEDE 2010.
Przyjdź i przekonaj się sam!

Marka BlanX, BioRepair i Profesor Norberto Roveri z Uniwersytetu w Bolonii na tej samej imprezie branży stomatologicznej!

Już we wrześniu na 20. Środkowoeuropejskiej Wystawie Produktów Stomatologicznych CEDE 2010, Wyłączny Dystrybutor marek: BlanX, BioRepair, L'Angelica - firma A.B. Berren-Handlowy zaprezentuje swoje innowacyjne produkty.

Podczas trzech dni trwania targów CEDE będziemy świętowali jubileusz 10-lecia marki BlanX na polskim rynku.

A oto powody, dla, których odwiedzenie stoiska BlanX jest tak atrakcyjne:

- poznasz sekret olśniewająco białych zębów długo skrywany przez gwiazdy Hollywood
- otrzymasz próbkę BlanX i przekonasz się jak łatwo jest zaczarować świat swoim uśmiechem
- dowiesz się, co jeszcze możesz zrobić, aby Twoje zęby były zdrowsze i mocniejsze dzięki BlanX
- poznasz prosty sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy

UWAGA: Perfekcyjnie opracowany skład luksusowych preparatów BlanX nie tylko zapewnia hollywoodzką biel zębów gwarantując pełne bezpieczeństwo, ale zapewnia również działanie bakteriostatyczne oraz przeciwpróchnicze. Wszystko to jest możliwe dzięki tajemnym i naturalnym składnikom czynnym pozyskanym z porostu islandzkiego.

Stoisko BlanX: pawilon 7, stoisko nr 7.01

Jak bardzo chcesz poznać jeszcze jeden powód, dlaczego warto odwiedzić nasze stoisko na Targach CEDE 2010?

W tym roku marka BlanX obchodzi jubileusz 10-lecia obecności na rynku polskim, w związku, z czym przygotowaliśmy dla odwiedzających nasze stoisko atrakcyjne promocje i niespodzianki.

Poznań 23-25 wrzesień 2010r. Targi CEDE 2010 -świętuj razem z nami 10-lecie istnienia marki BlanX na polskim rynku.

Odwiedź nasze stoisko i poznaj innowacyjny produkt godny XXII wieku - pastę BioRepair, w której składzie wykorzystano wiedzę z dziedziny nanotechnologii.

Dodatkowo Super Premiera CEDE 2010: Pasta BioRepair Junior - www.biorepairjunior.pl

Odwiedź nas podczas targów CEDE i odkryj sekret olśniewającej bieli zdrowych zębów.

Stoisko BlanX: stoisko nr 7.01, pawilon 7

W jaki sposób nanotechnologia sprawia, że gabinety stomatologiczne podnoszą swoje zyski?

Zapewne większość lekarzy zadaje sobie pytanie: Co może dać mi nanotechnologia?

W jaki sposób zaawansowane rozwiązania z zakresu nanotechnologii pozwolą mi zbudować przewagę konkurencyjną mojego gabinetu i wyróżnić się spośród całego mnóstwa pozostałych? Jak wykorzystać zdobycze współczesnej technologii i skutecznie przyciągnąć nowych pacjentów?

Kluczem do sukcesu w XXI wieku jest nanotechnologia - bodaj najdynamiczniej rozwijająca się gałąź współczesnej nauki, która coraz śmielej wkracza w nasze codzienne życie. Na rynku pojawiają się coraz to nowe materiały takie jak chociażby nanokompozyty czy też preparaty wykorzystujące zaawansowane nanocząsteczki.

Jednak by umiejętnie wkroczyć w świat nanotechnologii, która wciąż jest dziedziną dość elitarną, podczas pierwszego dnia trwania Zjazdu Zespołów Stomatologicznych towarzyszących targom CEDE 2010 nadarza się unikalna szansa, aby zrobić krok w przyszłość i świat tej skomplikowanej, ale jakże wartościowej wiedzy. Wiedzy, której praktyczne zastosowanie przekłada się na konkretne zyski.

Ta unikalna szansa to specjalna sesja naukowa: "Nowe technologie i osiągnięcia nauki w stomatologii praktycznej".

Aby zobaczyc szczegółowy program Sesji 3 - Kliknij tutaj

Podczas pierwszego dnia targów 23.09.2010r. będziemy mieli niepowtarzalną okazję spotkać i wysłuchać prof. N. Roveri - światowej sławy eksperta w dziedzinie nanotechnologii i wykładowcę na Uniwersytecie w Bolonii.

Profesor Roveri nie jest stomatologiem, ale jest twórcą najnowszej generacji biomimetycznych materiałów, które mają już zastosowanie w stomatologii zapobiegawczej i leczniczej. Myślę, że będzie bardzo interesujące usłyszeć bezpośrednio z ust badacza, jak podglądać tajemnice natury i uczyć się od niej cudownego zjawiska tworzenia, po to, aby wprowadzić odkryte mechanizmy w kontrolowany proces dający efekt odbudowy naturalnych tkanek.

Wiemy jak ważny jest proces demineralizacji szkliwa i następstw tego zjawiska. Remineralizacja szkliwa lub odbudowanie szkliwa w naturalny sposób w odpowiednim momencie zapobiegnie dalszej destrukcji tkanek zęba. Wiemy, jakie to ważne. Ale jak to możliwe?

Tego własnie dowiesz się osobiście od samego Profesora Roveriego twórcy nanocząsteczek MicroRepair.

Profesor Norberto Roveri opracował biomimetyczną nanocząsteczkę, która remineralizuje uszkodzone szkliwo i umożliwia realną odbudowę jego struktur.

15.30 - 17.00 Prof. Norberto Roveri
 

Czy można odtworzyć utracone szkliwo zębów? Biomineralizacja. Syntetyczne i
biomimetyczne nanokryształy węglanowego hydroksyapatytu w remineralizacji
szkliwa i zębiny.

Wykład tłumaczony symultanicznie.

Przyjdź i zdobądź wiedzę, której nie można nawet jeszcze nabyć na najlepszych światowych Uniwersytetach!

Serdecznie zapraszamy

A.B. Berren-Handlowy

 

A.B.Berren - Handlowy Sp. z o.o. z siedzibą w Michałowicach - Regułach ul. Ogrodowa 22, 05-816 Michałowice
www.biorepair.pl | www.angelica.pl | www.blanx.info.pl | www.dydus.pl | www.stomygen.pl